המדריך לעולם התקשורת לוגו  המדריך לעולם התקשורת לוגו לדף הבית

תפקיד

יש מומחה באתר?
אבי יששכרוב - פרשן

תיאור תפקיד

כותב לאתר את הפרשנות שלו בתחום מומחיותו (צבאי, מדיני, כלכלי, משפטי, ספורט וכו'). עליו להבין מה קורה מאחורי האירוע הספציפי ולהביא לגולש את הזוויות השונות של מה שהתרחש - לא רק לתאר את האירוע, אלא להסביר את ההקשר הנרחב יותר, את הקונטקסט והמשמעויות. בשונה מכתיבה לעיתון המותנה דד-ליין מובהק, פרשן באינטרנט נדרש למיידיות, הן בהשגת המידע ויצירת קשר עם המקורות והן בכתיבה הטקסט ועריכתו. נמצא בקשר יומי עם רכז הכתבים המתעדכן מולו איזה חומרים צפויים להגיע למערכת, ועם ראש דסק החדשות שמנחה אותו על  ההתפתחויות רלוונטיות בחדשות. לעיתים נדרש להצטלם לכתבות הוידאו של האתר. 

דרישות התפקיד

ידע נרחב בתחום הסיקור, יכולת ליצור קשרים ומקורות איכותיים ונגישים, כתיבה נהירה ומהירה, סקרנות וזיהוי סיפור עיתונאי, חשאיות, מוטיבציה גבוהה ל"עבודת שטח", אסרטיביות, שמירה על קור רוח.

ניסיון קודם

כתב ותחקירן במדיה השונים והתמקצעות בתחום מסוים. ניתן להתחיל באתרי תוכן 'קטנים' ולצבור ניסיון. לימודים אקדמיים רלוונטיים.
למאגר המשרות

אינטרנט ומובייל, תוכן וקריאייטיב - מפת התפקידים

כתב היד שלכם כבר מזמן יישר קו עם הפונטים על המקלדת, כל סטאטוס שלכם בפייסבוק הוא ניצחון לייקים בטוח, ובכלל, כל מדיום אחר יותר מדי מסורבל עבורכם.
אודות תנאי שימוש ביה"ס לתקשורת הרדיו הבינתחומי 106.2fm
המדריך לעולם התקשורת לוגו
Developed by Slavin - Internet Technologies