המדריך לעולם התקשורת לוגו  המדריך לעולם התקשורת לוגו לדף הבית

תפקיד

מעביר למאזינים את כל הידיעות שלא שמעו עליהם במהדורת החדשות.
בת שבע לפר - עורכת מגזין

תיאור תפקיד

מגזין יכול להיות יומי או שבועי והוא לרוב מתעסק בתחומי נישה כגון התרבות והפנאי: אמנות, מוזיקה, קולנוע, תקשורת, סביבה, צרכנות ומדע. המגזין מאפשר ירידה לרובד עמוק יותר של הנושאים, כולל כתבות תחקיר ואינו מחויב רק לחדשות היומיות בתחום. עורך תכנית מגזין הוא מי שמנהל את השידור מאחורי הזכוכית. מטרתו לאתר את האייטמים החשובים ולחשוף את המאזין לזוויות והדעות השונות של מה שקורה. העורך מחליט על התוכן שיהיה בשידור עם המגיש; באיזה ידיעות תעסוק, מי המרואיינים שידברו בשידור, האם יהיו אורחים באולפן, איזה פינות יעלו לשידור ואיפה כדאי לעדכן ולהשלים בהתפתחויות ("פולו אפ"). לאחר שאוסף את כל הכותרות והידיעות הרלוונטיות לאותו היום ולתוכן התכנית בפרט הוא עורך ליינאפ על פי סדר עדיפויות האייטמים. במהלך התכנית מדבר עם המגיש דרך האוזנייה ועורך את התכנית בפועל - מכוונו לשאלות חשובות שצריך לשאול, מעדכן בחדשות אם צריך ופרטי מידע חסרים שעולים מראיון, שומר על זמנים של אייטמים ובעצם, 'מהדק' את השידור.

דרישות התפקיד

הכרה יסודית של  התחום אותו עורכים, התעדכנות שוטפת באירועים ובאנשים שקשורים בו, ידע כללי נרחב, יכולת ניתוח, יכולת החלטה מהירה, יצירתיות, עמידה בלחצים, יכולת לברור בין עיקר לטפל, כימיה עם המגיש הספציפי.

ניסיון קודם

כתב, עורך, תחקירן, עיתונאי ומפיק.

למאגר המשרות

רדיו, תוכן והפקה - מפת התפקידים

כי עכשיו תורכם לדבר. לא פעם שיחקתם עם המחשבה על קריירה בדיבוב סרטי אנימציה ולפעמים, בפקקים, אתם עושים לעצמכם 'דיווח תנועה'.
אודות תנאי שימוש ביה"ס לתקשורת הרדיו הבינתחומי 106.2fm
המדריך לעולם התקשורת לוגו
Developed by Slavin - Internet Technologies