המדריך לעולם התקשורת לוגו  המדריך לעולם התקשורת לוגו לדף הבית

תפקיד

בונה עולמות מדומיינים.
ערד שאוואט - ארט דירקטור

תיאור תפקיד

ארט דירקטור, במאי אמנותי, מתרגם מילים כתובות לעולם ממשי שניתן לצלם בו את תכנית הטלוויזיה – יוצר סט פיזי ע"פ תסריט ערטילאי. ראשית העבודה היא עם קריאת התסריט וניתוחו. לאחר מכן מחליט הארט דירקטור (להלן: "ארט") על החומרים והצבעים איתם יעבוד ובשלב הבא בונה מודל של הסט אותו מתכנן. בדיאלוג משותף עם צוות התוכן וההפקה של התכנית – במאים, צלמים, מפיקים, עורכים – מתגבש לבסוף רעיון לסט צילום, כשהשלב הסופי הוא בנייתו והקמתו בפועל. גם על כך אמון איש הארט, עם צוות שמורכב מעשרות אנשים, עובדים שמקימים לתחייה את העולם אותו תכנן. משנגמרה הקמת הסט, הארט בודק שאכן ה"עולם" תוכנן כראוי ועובד היטב עם התכנית, על אנשי הצוות שבה. כבכל שלב בתהליך היצירה הטלוויזיונית, גם הארט כפוף לאילוצים תקציביים, ומכפיף את דמיונו המשתולל למציאות מצומצמת.

דרישות התפקיד

מעוף, יצירתיות, דמיון מפותח, חוש אסתטי מפותח, יכולת ירידה לפרטים לצד ראיית התמונה הרחבה, הבנה בתחומים רבים הנוגעים לעבודת הארט – אדריכלות, תאורה, עיצוב וכדומה.

ניסיון קודם

לימודי עיצוב/אדריכלות 
למאגר המשרות

טלוויזיה, תוכן והפקה - מפת התפקידים

בכל מקום שאתה מגיע אליו אתה מחפש אקשן, ממסגר לך את הפריים עם האצבעות ויודע בדיוק מתי צריך לחתוך את הסצינה. "הפורמט הזה לא יעבוד בחיים" אומרים לך – ואתה משוכנע שהם טועים.
אודות תנאי שימוש ביה"ס לתקשורת הרדיו הבינתחומי 106.2fm
המדריך לעולם התקשורת לוגו
Developed by Slavin - Internet Technologies