המדריך לעולם התקשורת לוגו  המדריך לעולם התקשורת לוגו לדף הבית

תפקיד

כל הנחלים זורמים אל המנכ"ל. המילה האחרונה, החותמת הסופית על הצ'ק.
אוה מדז'יבוז' - מנכ"ל עיתון

תיאור תפקיד

המנכ"ל עומד לא רק בראש העיתון המודפס, אלא גם אחראי על האתר, בתי הדפוס, מערך ההפצה, כתבי העת, מקומונים ומרכז שירות הלקוחות והמנויים של כל הקבוצה הנ"ל. בסמכותו, בראש ובראשונה, ניהול וטיפול בענייני הכספים – אין החלטה שנעלמת מעיניו והכל עובר תחת אישורו. העורך רוצה להעלות את שכר הכתבים במוסף? לאישור המנכ"ל. מנהל האתר רוצה להרחיב את נתח הוידאו? לאישור המנכ"ל. וכהנא וכהנא – מקטן עד גדול, מסכום פעוט לסכום עצום. עבודתו חולשת גם על תחום הפיתוח העיסקי והתוכני ובמסגרת תפקידו עוסק בפיתוח רעיונות חדשים, באמצעותם יוביל את העיתון (הקבוצה) להצלחה כלכלית. או לפחות הצלחה יחסית, הישרדות במצב השוק הקיים. כפופים לו סמנכ"לי המחלקות השונות ומנהלים בכירים (למשל: כספים, תפעול, טכנולוגיה, מכירות ובית דפוס) ועימם הוא נמצא בקשר שוטף. מעליו – הדירקטריון, לו חובת הדיווח.

דרישות התפקיד

הבנת עולם התקשורת, שליטה בכספים ובניהול תקציב, יצירתיות, יכולת פיתוח עסקי, ראיה רחבה והיקפית לצד ירידה לפרטים הקטנים, התמודדות במצבי לחץ, היכרות מעמיקה עם החברה בראשה הוא עומד על תפקידיה.

ניסיון קודם

נסיון ניהולי של חברה גדולה. עבודה בתחומי העיתונות השונים או עבודה בתחום המכירות בדרג בכיר. לימודים אקדמיים פיננסיים – מומלץ.
למאגר המשרות

עיתונות, מסחרי - מפת התפקידים

כשהיית קטן, סחרת בגוגואים והקמת דוכן למכירת לימונדה לדמי כיס. ומה עם פאזלים? אתה אלוף. לא נרדם לפני שזה מושלם.
תפקידים התחלתיים
מנהל תיקי לקוחות משבץ מודעות
תפקידי המשך
מנהלת שיווק מגזינים
תפקידים בכירים
מנכ"ל
אודות תנאי שימוש ביה"ס לתקשורת הרדיו הבינתחומי 106.2fm
המדריך לעולם התקשורת לוגו
Developed by Slavin - Internet Technologies