המדריך לעולם התקשורת לוגו  המדריך לעולם התקשורת לוגו לדף הבית

תפקיד

האופי והיופי, החיצוניות והאישיות - של התכנית.
אילנה דיין - מגישת פריים טיים

תיאור תפקיד

יותר מכל, מגיש פריים הוא "פרסונה", דמות טלוויזיונית שמזוהה עם ערכים מסוימים, כישורים מסוימים, אופי, מזג, צורת דיבור ודרך תשאול. המגיש הוא זה שעושה את התכנית למה שהיא (החדשות בלי יונית לוי? כלבוטק בלי רפי גינת? עובדה בלי אילנה דיין?) ויוצק לתוך התבנית את דמותו. כמובן שהוא הרבה מעבר לפנים נאות עוברות-מסך וטון דרמטי; הוא בקיא בתוכן המשודר – זה שמלקטים הכתבים/התחקירנים, הוא מעורב בהחלטות מה ישודר ויוזם נושאים בהתאם לאופי התכנית ולעתים, וזה משתנה ממגיש למגיש וממסגרת עבודה אחת לשניה, גם מכין כתבות בעצמו. במסגרת העבודה הוא נמצא בחדרי העריכה, שותף להחלטות המתקבלות שם ונמצא בלופ עדכונים שוטף - עד רגע הישיבה מול המצלמה.

דרישות התפקיד

הופעה חיצונית עוברת מסך, כריזמה, אינטלקט מפותח, ידע כללי נרחב, יכולת ביטוי גבוהה בע"פ, עמידה בלחצי שידור חי ו"החזקת" משדר.

ניסיון קודם

עבודה ככתב/מגיש בטלויזיה. עבודה כעיתונאי באחד מגופי התקשורת. לא נדרשים לימודים פורמליים - אך תמיד מומלץ לימודי עיתונות/תקשורת/תחום התמחות כלשהוא מרחיב אופקים.
למאגר המשרות

טלוויזיה, תוכן והפקה - מפת התפקידים

בכל מקום שאתה מגיע אליו אתה מחפש אקשן, ממסגר לך את הפריים עם האצבעות ויודע בדיוק מתי צריך לחתוך את הסצינה. "הפורמט הזה לא יעבוד בחיים" אומרים לך – ואתה משוכנע שהם טועים.
אודות תנאי שימוש ביה"ס לתקשורת הרדיו הבינתחומי 106.2fm
המדריך לעולם התקשורת לוגו
Developed by Slavin - Internet Technologies