המדריך לעולם התקשורת לוגו  המדריך לעולם התקשורת לוגו לדף הבית

תפקיד

כי יש לו שלוש שניות בממוצע לגרום לכם לקבל מענה ולא לנטוש את האפליקציה
מתי מריאנסקי - מעצב חווית משתמש

תיאור תפקיד

אם הוא טוב במה שהוא עושה הגולש יגיע בקלות לאן שרצה באתר/ אפליקציה, יקבל את מה שרצה ועוד; וישאיר את מה שהחברה רוצה (פרטים, כסף וכו'). תפקידו לעצב אפיון נח, חכם, אינטואיטיבי והכי מדויק לצורכי  קהל היעד. משתלב בתהליך בניית האתר/ אפליקציה בעבודה מול המאפיינים,  מול  המתכנת והלקוח על מנת להתאים את העיצוב לציפיות, ליכולות הטכניות והתקציב. בתפקידו מעצב כפתורים, מעברים, תפריטים ועוד ויוצק פנימה את הצבעים, בוחר טיפוגרפיה ומחליט איך האתר/אפליקציה יראה.  אחר כך בוחנים את האבטיפוס של האתר עם משתמשים פוטנציאליים על מנת לראות שאכן הפונקציות מובנות ועובדות כמו שצריך (או על ידי AB-TESTING, תוכנה המאפשרת בחינה של מיקומים וצבעים אידיאלים של עיצוב על פי בחירות של משתמשים אמיתיים).

דרישות התפקיד

אוריינטציה לעיצוב,  יצירתיות, פרפקציוניזם, יכולת לעבוד שעות ארוכות, אסרטיביות, התעדכנות בכל המגמות והחידושים בתחום עיצוב חווית המשתמש, יכולת לעמוד על שלך, סבלנות, יכולת קריאת נתונים והסקת מסקנות. 

ניסיון קודם

ניתן ללמוד עיצוב חווית משתמש בצורה אוטודידקטית (בלוגים ואתרים באינטרנט) או במוסדות אקדמיים. כדאי להתחיל בחברה/ פרויקטים קטנים ולאט לאט להתקדם.
למאגר המשרות

אינטרנט ומובייל, מוצר - מפת התפקידים

כמו כולם, גם לכם יש רעיון לאפליקצייה חדשה (רק ששלכם באמת שווה משהו). אתם מאמצים טכנולוגיה בקצב מסחרר, "אנדרואיד או אייפון" בשבילכם זה סממן אישיותי וכן, הייתם מעצבים את האתר הזה לגמרי אחרת.
תפקידים התחלתיים
מאפיין
אודות תנאי שימוש ביה"ס לתקשורת הרדיו הבינתחומי 106.2fm
המדריך לעולם התקשורת לוגו
Developed by Slavin - Internet Technologies