המדריך לעולם התקשורת לוגו  המדריך לעולם התקשורת לוגו לדף הבית

תפקיד

רנטגן אנושי נבואי.רואה פנימה ויודע מי מתאים לאן–גם כשלא תמיד יודע למה.
צחי אליהו - מלהק

תיאור תפקיד

אנשי התוכן - עורכים, עורכי משנה, במאים - יודעים מה הם מחפשים ואילו תפקידים נדרשים לתכנית שהם הגו. המלהק הוא זה שיודע למצוא את  האנשים שישובצו באותה תבנית, האנשים שבעצם יגלמו תפקיד. גם כשמדובר בריאליטי, ובאנשים לכאורה שאינם שחקנים (העולם במה וכולנו שחקנים). בליהוק חשוב להפריד בין ליהוק שחקנים לדרמות, לא בזה מדובר כאן, לבין ליהוק טלוויזיוני לתוכניות ריאליטי ושעשועונים למיניהם (בדיוק בזה עוסק המדריך, טלוויזיה). ה"סקאוטר", גור מלהקים, מלהק בתחילת דרכו, מוצא אנשים בשטח, באופן מילולי. הוא מאתר מועמדים פוטנציאליים לטייפקאסט הנדרש – ברחוב, באוניברסיטה, בפאבים, בבריכה, בקניון ובים, בכל מקום בו שוכנים בני האדם – ומביא אותם לאודישן במשרד. עבודה כשלעצמה דורשת שכנוע. שם, מול המצלמות, בוחן המלהק את איכויותיו ומאפייניו של האדם הניצב מולו. הוא נדרש לזהות פוטנציאל ולמפות תכונות אופי טלוויזיוניות אפשריות. האם מולו עומד ה"בובליל" הבא?

דרישות התפקיד

יכולת "קריאה" של בני אדם, סקרנות, חושים מחודדים, הבנה אינטואיטיבית של המדיום וצרכיו.

ניסיון קודם

לעבודה כ"סקאוטר" - לא נדרש (מלהק בתחילת דרכו). מתחילים בזה ומתקדמים לליהוק. עבודה כתחקירן/עורך/עורך משנה בטלויזיה - להכרת דרישות המערכת.
למאגר המשרות

טלוויזיה, תוכן והפקה - מפת התפקידים

בכל מקום שאתה מגיע אליו אתה מחפש אקשן, ממסגר לך את הפריים עם האצבעות ויודע בדיוק מתי צריך לחתוך את הסצינה. "הפורמט הזה לא יעבוד בחיים" אומרים לך – ואתה משוכנע שהם טועים.
אודות תנאי שימוש ביה"ס לתקשורת הרדיו הבינתחומי 106.2fm
המדריך לעולם התקשורת לוגו
Developed by Slavin - Internet Technologies