המדריך לעולם התקשורת לוגו  המדריך לעולם התקשורת לוגו לדף הבית

תפקיד

הכל בידיו ויד כל בו (וגם כרטיסים להופעות).
בר קרנר - רכזת מערכת

תיאור תפקיד

פועל במערכות אקטואליה (גם בעיתונות, טלוויזיה ואינטרנט) ואחראי לייצר לוח זמנים  מערכתי המבוסס על  האירועים החדשותיים שהוחלט לסקר ולצוות אליהם כתבים בהתאם.  רכז הכתבים עובד מול עורכי התכניות שמעדכנים אותו על כל האייטמים השונים, על פי זה הוא מחליט באיזה אופן לחלק את המשאבים האנושיים והטכניים של התחנה (למשל, לאן לשלוח את ניידת השידור היחידה של התחנה). אחראי למנות לעזרת הכתב צוותים טכניים למשימות הרלוונטית לפי תפקידם וניסיונם.


מקדם ומוציא לפועל את כל ההפקות והפעולות שיש בתחנה: שידורים מיוחדים, ספיישלים, הפקות חוץ. נמצא בקשר עם גורמים מחוץ לתחנה (יח"צ, דוברות, תחזוקה). מתאם בין מחלקת התוכן למחלקה המסחרית ואחראי על כך שהמסרים הפרסומיים משודרים לפי ההסכמים שנקבעו. מוודא שיש כל הזמן שדרן, מפיק ועורך תכניות ואחראי על צוות השידור והתוכן - שיבוצים, משכורות, תוכן בשידור, אייטמים ותוכן שיווקי משבץ ומעדכן את לוח השידורים החודשי.


דרישות התפקיד

מולטי טאסקינג, אסרטיביות, הבנה באקטואליה, יחסי אנוש טובים, יכולות ניהול, יכולת לברור בין עיקר לטפל. יכולת אילתור, יצירתיות, שמירה על קור רוח, יוזמה.ניסיון קודם

הפקה, עריכה, ניהול מערכות תוכן, עבודה ככתב.

למאגר המשרות

רדיו, תוכן והפקה - מפת התפקידים

כי עכשיו תורכם לדבר. לא פעם שיחקתם עם המחשבה על קריירה בדיבוב סרטי אנימציה ולפעמים, בפקקים, אתם עושים לעצמכם 'דיווח תנועה'.
אודות תנאי שימוש ביה"ס לתקשורת הרדיו הבינתחומי 106.2fm
המדריך לעולם התקשורת לוגו
Developed by Slavin - Internet Technologies